Peníze za surfování

Rada: Pro registraci používejte příslušné odkazy a nemažte prosím mé jméno z položky referral nebo friend. Protože pokud se takto zaregistrujete, bude výdělek VYŠŠÍ.

Hodnocení Společnost Počet generací referalů Platba
za hodinu
Platící celosvětově Minimální výše šeku Maximální počet hodin měsíčně
****** Spedia 5 Vy: 0,60 $
Ref: 5-10%
ANO $30
(popl. $4,5)
Bez limitu
**** MoveAbout (ClickDough) 8 Vy: $0,12
Ref: 2,5 - 10%
ANO $20 Bez limitu
**** GetPaid4 7 Vy: 70% (0,50$ v dubnu)
Ref: 1-10%
ANO $15 75 hodin
**** CashFiesta 5 Vy: 0,50 $
Ref: ???
ANO $30 Bez limitu
*** CashSurfers 4 Vy: 0,21 $
Ref: 10% všechny generace
ANO $40 Bez limitu
**** InteCom 3 Vy: cca 12 Kč
Ref: ???
Pouze ČR (SR?) 100,- Kč Bez limitu
*** ReklaNet 5 Vy: cca 20 Kč
Ref: ???
Pouze ČR (SR?) 100,- Kč Bez limitu
Pokud se zaregistrujete, přečtěte si informace o naší soutěži
Spedia

Nabízí vám možnost placeného surfování! Stáhněte si po registraci 14kB soubor a můžete okamžitě začít "vydělávat". On-line uvidíte, jak vám nabíhají body: 1b. = 1 min. surfování s aktivním Spedia barem. Hodinová taxa je velmi proměnlivá, závisí na inzerentech, pohybuje se kolem $0.5 (někdy i 0,7).

Na SpediaBaru je indikátor stavu, který musí být zelený, aby vám nabíhali $$$. Musíte mít spuštěn prohlížeč a aktivně surfovat (min. 1 URL za minutu).

Dále platí i za reference - 10% v první úrovni a po 5% v dalších čtyřech úrovních - a můžete si zvolit i další možnosti vydělávání peněz (posílání reklamních mailů, hraní her, registrace). Nepříjemné je, že pokud surfujete na jejich webu a hrajete např. hry, tak na SpediaBaru indikátor zežloutne a peníze za surfování se nepřipočítávají.

Šeky se vyplácí po překročení $30 - měsíčně. Strhnou vám $4.5 za odeslání šeku (do ČR).

Patří ke špičce a je zaručeně spolehlivá. !!!Doporučujeme!!!

Registrace
Popis registrace - podrobný (CZ)
Šek do ČR

Nahoru


BONUS DO SOUTĚŽE + 10 za registraci do:
MoveAbout (ClickDough)

Tuto firmu může používat opravdu každý, protože se dá používat s jakoukoliv jinou firmou (podobně jako VirtualStartPage) a nezabídá vůbec žádné místo. Ba co více, vydělává a vy jí ani nevidíte. Nejedná se o klasický reklamní panel, ale o malé okno Exploreru, ve kterém se točí reklamy, tudíž nemusíte stahovat žádný prográmek a nic instalovat. Firma nabízí 0,02$ za hodinu (v případě, že vyplníte při registraci dotazník, máte garantováno 0,12$ za první dvě hodiny denně které budete online), což je super, když vemete v úvahu, že malé okénko samotného Internet Exploreru vůbec nevidíte a při práci Vám ani nezpomalí surfování. Firma má také neskutečných 8 úrovní referencí. Jediným omezením je, že se musíte čas od času na okno podívat a pokud tam bude výzva, tak na okno kliknout. Firma platí také do ČR a SR.

Novinka - Firma rozesílá šeky prostřednictvím firmy Thomas Cook, která má v Praze pobočku. Tudíž šeky budete dostávat v českých korunách. Na Slovensko zatím platí v dolarech. Seznam zemí a měnu ve které platí máte zde v tabulce. První šeky budou rozeslány první týden v listopadu 2000.

Registrace
Popis registrace

Nahoru


BONUS DO SOUTĚŽE + 10 za registraci do:
CashFiesta

Jedná se o zcela novou firmu, která odstartovala 6.6.2000. Jejich zobrazovací lišta vypadá opravdu dobře. Platí do celého světa, tedy i do ČR a SR a to 0,60$ za hodinu, což je velmi slušné. Jejich referral program funguje až do 5. generace. Neváhejte a registrujte se už nyní. Vynikající šance, jak si vybudovat síť referrals.

Nemusíte používat prohlížeč, stačí být připojen k internetu a čas od času kliknout na banner.

Novinka! Doporučujeme!

Registrace
Popis registrace

NahoruGetPaid4

Tato firma platí skoro stejně jako Spedia, tj. $0.5 za hodinu. Platí za referaly až do 7. úrovně, což představuje provizi v procentech: 10%, 7%, 5%, 2%, 2%, 1%, 1%. Počet placených hodin je omezen na max. 75 hodin měsíčně.

Nemusíte používat prohlížeč, stačí být připojen k internetu a čas od času kliknout na banner.

Registrace
Popis registrace
Šek do ČR

Nahoru


CashSurfers

Tady vás neplatí za hodinu, ale za zobrazení banneru. Frekvenci zobrazovaní ale nelze ovlivnit, takže nakonec máte přibližně 25 centů za hodinu. To je sice méně než konkurence, ale zase mají celkem slušný referenční systém - dávají 10% z výdělku referalů až do čtvrté úrovně.

Nemusíte používat prohlížeč, stačí být připojen k internetu a dělat cokoliv. Občas vyskočí hláška (Cool!), kterou je potřeba odklepnout. Dále je potřeba odklikat 0.5% bannerů. Jejich server je dost přetížený, takže občas se nic nezobrazuje, ale peníze nabíhají.

Šeky posílají od 40 dolarů.

Registrace
Popis registrace
Šek do ČR

Nahoru


BONUS DO SOUTĚŽE + 5 za registraci do:
InteCom

  

První česká firma, která platí za surfování. Výhodou je, že platí v Kč (od 100 Kč) a to buď přímo na účet, nebo složenkou.

Nevýhodou je, že začnou fungovat až od června 2000 a není zatím jasné, kolik budou platit. Za referaly dávají 15% na první a 5% na 2. a 3. úrovni.

Nemusíte používat prohlížeč, stačí být připojen k internetu.

Registrace
Popis registrace

Nahoru


ReklaNet

Nová česká firma platící za surfování!!!

Firma ReklaNet vypadá velice podobně jako InteCom. Je to druhá česká firma tohoto typu, ale slibuje platby až 20 Kč za hodinu surfování. Jejich ViewBar bude podle informací na jejich stránkách uvolněn v dohledné době, až získají potřebný počet členů. Určitě Vám doporučuji, abyste tuto nabídku vyzkoušeli. Peníze můžete samozřejmě získat také získáváním nových členů, nebo zobrazením jejich malých či velkých reklamních proužků na svých stránkách. Firma bude platit i za příjem reklamních e-mailů.

ReklaNet

Registrace

Nahoru