GetPaid4

Podrobný návod krok za krokem.
Jedna z nejlepších firem platících za surfování!!!

Nejlepší firma ze všech - Společnost GetPaid4 platí 40 centů za hodinu surfování. Šeky posílá již po dosažení 15 dolarů a to do celého světa, tedy i do ČR a SR. Platí až do 7 úrovně lidí pod Vámi, v tomto se jí žádná firma nevyrovná. Navíc platí za emaily a SMS správy na mobil a to nemalé částky. Při surfovájí je podmínkou kliknout na reklamu, a to jednou za 200 zobrazení. Což si myslíme že není žádný problém. Nemusíte aktivně surfovat, jako například u Spedie, stačí být pouze on-line. Proplácí 75 hodin měsíčně.

Novinka a naprostá bomba v ČR ! - Registrační formulář pro Vás kompletně v českém jazyce. Navíc pro každého kdo se zaregistruje ZDARMA veškerá podpora co v ČR existuje (stránky zadarmo, rady, soutěže, podrobný manuál pro začátečníky atd.).

Postup registrace

Klepněte na tento odkaz: GetPaid4. Otevře se vám nové okno s bližšími informacemi a registračním formulářem firmy GetPaid. Postupujte podle instrukcí. V případě jakéhokoliv problému napište na email podpory pro ČR: roymaster@centrum.cz

Co dělat ihned po registraci

Základním a nepostradatelným prvkem celého systému je tzv. AdvertBar, což je program, který na Vašem počítači spouštíte, kdykoli se připojíte k internetu. Ten na Vaší obrazovce zobrazuje standardní reklamní obrázky (bannery). Pokud tento program nemáte, ten nejnovější je vždy k dispozici ZDE - asi v prostředku stránky je odkaz na AdvertBar.exe

Pokud jste si přihlásili také placené SMS zprávy, pak si účet musíte aktivovat na stránce ZDE - zde chtějí uživatelské jméno, heslo a aktivační klíč, který Vám přišel na mobil. Pokud jste ho omylem smazali nebo nedostali, napište na roymaster@centrum.cz , tam dostanete radu, jak jednoduše na to.

Spuštění AdvertBaru

Po spuštění AdvertBar.exe uvidíte obrázek stejný nebo podobný tomuto: (Upozornění: Nespouštějte program z firemního serveru, stáhněte si ho a spouštějte z Vašeho počítače !!!)

Jednoduše vložte uživatelské jméno a heslo a tlačítkem OK potvrďte. Poté se na dolním kraji dialogu začnou objevovat hlášení o stavu připojení k serveru. Pokud vše proběhne dobře, dialog zmizí a na spodním nebo horním kraji obrazovky se objeví lišta, jejíž levá část vypadá takto:

Tento pruh se může objevit už počas přihlašování, ale to ničemu nevadí. Při dalším spuštění si již program pamatuje Vaše uživatelské jméno i heslo, a proto se hned objeví pruh, na kterém budou běhat hlášky podobně jako v dialogu viz obrázek.
Nejdůležitější prvek pro Vás na proužku je úplně levý barevný okraj. Barevný indikátor pracuje správně až od okamžiku objevení se tlačítka CHAT na dolním okraji AdvertBaru - lišty. Do té doby je status: žlutá, i když indikátor svítí zeleně.
Zelená barva - V tomto okamžiku vyděláváte peníze
Žlutá barva - Nejste aktivní - nevyděláváte (bude vysvětleno hned)
Červená barva - Nejste připojeni k internetu nebo Vaše připojení není kompatibilní s požadovaným.
Jaké jsou podmínky, aby zůstal indikátor zelený ? Podmínek moc není, stačí být připojen k internetu, což je samozřejmost a pak alespoň jednou za minutu hýbnout s myší, aby systém věděl, že je někdo u počítače. Toto samozřejmě není problém. Toto není domyšleno například u firmy SPEDIA, kde musíte mít navíc spuštěn a mít aktivní prohlížeč a navíc každou minutu měnit stránku, což pokud si na netu například něco čtete, je docela obtížné, a proto u těchto firem jako Spedia a spol. dostanete uznáno z každé hodiny, co jste na internetu, asi jen 45 minut !

Po zdárném přihlášení se na dolní lince vedle tlačítka Go viz obrázek objeví ještě tlačítko CHAT a na volné šedé ploše viz obrázek níže se začnou objevovat reklamy. Od té doby jste, jak již jsem napsal, aktivní a vyděláváte peníze (pokud je indikátor zelený).

Možnosti AdvertBaru

Jaké výhody AdvertBar kromě výdělku přináší ?
V dolním řádku viz obrázek levé strany AdvertBaru se nachází vyhledávací centrála - několik ikon a dvě roletky, vedle tlačítko Go. Ikonkou můžete vybrat oblast, ve které chcete vyhledávat. Například Web, people, software... První roletkou vyberte vyhledávací službu, kterou chcete použít. Pokud vyhledáváte na webu, pak můžete použít například altavista, yahoo, hotbot... Do další roletky vepište klíčová slova a stiskněte tlačítko Go. V okně prohlížeče se objeví výsledek. Můžeme tedy říct, že AdvertBar slouží jako komplexní vyhledávací centrála. Tlačítkem Chat otevřete okno, kde si vyberete oblasti a můžete vesele chatovat s lidmi, kteří mají také aktivní advertbar.

Snad nejdůležitější a nejpoužívanější prvky obsahuje pravá strana AdvertBaru, která vypadá takto:


Ikonka domečku - přenese Vás na domovskou stránku společnosti GetPaid, kde se můžete dozvědět mnoho dalších informací.
Ikonka dolaru - to je asi snad to nej. - ta otevírá okno s Vaší statistikou pro aktuální měsíc - kolik jste shlédli reklam, na kolik jste klikli, kolik minut máte aktivní advertbar, kolik máte pod sebou lidí atd....
Ikonky dolu, nahoru - těmito ikonami můžete AdvertBar umístit buď v horní nebo dolní části obrazovky
Ikonka minimalizace - minimalizuje AdvertBar. Pokud je AdvertBar minimalizován, NEVYDĚLÁVÁTE !! Maximalizovat lze ikonou A v pravém dolním rohu windows pruhu - vedle hodin - kliknutím pravým tlačítkem a volbou Show advertBar nebo něco v tom smyslu
Ikonka volné přemísťování - touto ikonou lze AdvertBar volně přesouvat po obrazovce, třeba doprostřed.

Možné problémy s AdvertBarem

1. Hodně dlouho trvá, než se přihlásím
Asi je přetížená síť. Zkuste zavřít Váš prohlížeč a celou šířku internetu poskytnout advertbaru, jestli se to nespraví. Pokud se totiž už advertbar naloguje, už většinou drží.
2. Nezobrazují se mi žádné reklamy, i když jsem již přihlášen
Toto je způsobeno náhlou přetížeností sítě a pokud se nezobrazují žádné, pak mě kontaktujte a poradím dle Vašeho stavu.
3. Píše mi to špatné uživatelské jméno nebo heslo
Nalogujte se na hlavní stránku společnosti www.getpaid4.com, kde zvolte Lost password? a nechejte si heslo poslat na e-mail, který jste zadali při registraci. POZOR !!! Systém rozlišuje malá a velká písmena !!!
4. Když kliknu na reklamu, tak se mi zobrazí prázdná stránka.
Někdy se opravdu stává, že kliknutí na reklamu Vás nepřenese na stránky inzerenta, ale zobrazí se prázná stránka. Buďte ale bez obav, tento klik na reklamu se Vám přičetl.
3. Surfoval jsem se spuštěným AdverBarem a ve statistikách mi žádné hodiny nepřibily.
Stránka statistik se aktualizuje cca jednou za den. Tak nemějte strach. Každá minuta se spuštěným AdverBarem se určitě započítává.

Pokud budete mít i jiné problémy, pište na email podpory pro ČR: roymaster@centrum.cz

Stránka statistik

Na stránku statistik se dostanete buď stisknutím ikony dolaru na advertbaru nebo zalogováním na stránkách www.getpaid4.com -> Member Center -> Get Stats.

Statistiky jsou v podstatě tvořeny dvěmi tabulkami a spoustou reklam kolem. První tabulka vypadá takto:

Tato tabulka obsahuje podrobné údaje o tom, kolik minut jste měli aktivní advertbar, kolik to je hodin, kolik reklam jste viděli atd. Nejdůležitějším údajem je Click-through rate. Toto číslo udává, na kolik procent zobrazených reklam jste klikli. TOTO ČÍSLO MUSÍ BÝT V ROZMEZÍ 0.5 - 5%. Pokud bude vyšší nebo nižší, pak za daný měsíc nebudete vyplaceni. Nebudu Vás ale strašit, v podstatě tam to číslo musí být na přelomu měsíce, kdy se statistika za starý měsíc zmrazí a jede se na nový měsíc, který má novou statistiku. Nicméně, nenechávejte si klikání na poslední den, jinak to třeba nemusí stačit !! Podle statistik stačí, když kliknete jednou denně. Vydělané peníze, pokud nedosáhnete výplatního minima $15, se Vám samozřejmě převádí do dalšího měsíce. To Status: Active znamená, že jste v limitu půl až pět procent.
Spodní tabulka statistik vypadá takto:

Jen tak mimochodem, nad touto tabulkou si všimněte odkazů na statistiky předchozích měsíců. Tato druhá tabulka obsahuje podrobné informace o lidech, které jste doporučili vy. Obsahuje jejich počty v jednotlivých úrovních, kolik jste za to, že se o ně staráte, vydělali (Earned - samozřejmě v dolarech) a kolik minut prosurfovali. To jsou asi ze začátku ty nejdůležitější údaje, které Vás budou zajímat. Vydělané odměny se ve statistice objeví až cca patnáctého dalšího měsíce, protože aktuální výplatní částky jsou vypočítávány až po ukončení měsíce. Jak můžete někoho doporučit a co z toho máte, se dozvíte v jednom z dalších odstavců...

Podmínky vyplacení

Firma má pouze jedinou podmínku na to, abyste byli vyplaceni. Vaše click-thru musí být poslední den v měsíci půl až pět procent abyste za daný měsíc dostali zaplaceno. Více informací se dočtete v odstavci Stránky statistik.

A jak tedy probíhá vyplácení ?

Zde je příklad, jak to je u GetPaid. Dejme tomu, že jste na internetu každý měsíc od ledna. O šek si musíte požádat tlačítkem v členské sekci serveru společnosti. www.getpaid4.com -> Member Center Tlačítko vypadá takto:

Když požádáte v kterémkoli měsíci, žádáte v podstatě o šek z předcházejícího měsíce. Šek je odesílán vždy patnáctého v následujícím měsíci, dorazí do 20 dnů. Banka proplatí šek většinou přesně za měsíc od přijetí.

Pro přehlednost, zde je příklad: Je 28. května a víte, že už máte splněno výplatní minimum, tedy u GetPaid $15. Požádáte o šek. Tím jste požádali o dubnový šek. Ten bude poslán 15. června a dorazí k Vám asi 1. července. Jinak řečeno, šek za aktuální měsíc dorazí do schránky zhruba přesně za dva měsíce od zkončení toho aktuálního, za který si přejete být zaplaceni.

Tip: Žádejte o šek každý měsíc (pokud přesně nevíte, co děláte) a šeky Vám budou chodit pravidelně.

Jak vydělat doporučením dalších lidí do programu GetPaid?

Nejprve trochu teorie. Lidé, kteří se o programu GetPaid dozví díky Vám a zaregistrují se, se jmenují přímí potomci (direct referrals). Pokud tito lidé jsou také programem nadšeni a doporučí někoho, pro ně to jsou opět přímí potomci, ale pro Vás jsou to nepřímí potomci (indirect referrals) 1. úrovně. Firma GetPaid Vám vyplácí měsíčně bonus za lidí až do SEDMÉ úrovně, a to následovně:

1. level (přímí potomci) 10%
2. level (nepřímí potomci) 7%
3. level 5%
4. level 2%
5. level 2%
6. level 1%
7. level 1%

Jak jednou začnete z doporučováním, zvyšování zisků již nemůžete zastavit, jelikož lidé pod Vámi chtějí také více peněz, a proto většinou také referují další... Vaše zisky tak mohou velice brzy vylétnout na pořádnou sumu viz obrázek

Jak zařídit, aby se někdo registroval pod Vámi ? Nejlepší a nejjednodušší a nejkomfortnější systém je založit si svoje internetové stránky. Pokud jste se zaregistroval přes tyto stránky a také do podpory pro ČR, tak Vám byla zaslána adresa, kde si tuto www prezentaci můžete zdarma stáhnout. Tuto prezentaci stačí pouze umístít na nějaký bezplatný server (např. www.hyperlink.cz ; www.mujweb.cz) a potom stránku zaregistrovat ve vyhledávacích službách. (např www.seznam.cz atd.)

Jiným způsobem je, že lidem pošlete odkaz http://www.getpaid4.com/?xsoft kde to xsoft nahradíte svým přihlašovacím jménem.

POZOR, systém rozlišuje velká a malá písmena, takže pokud Vaše uživatelské jméno je například agent007 a někomu dáte odkaz http://www.getpaid4.com/?Agent007, tak o tohoto člověka přijdete, protože Agent007 není to samé jako agent007 !!!!

Jak zajistit, aby se registrovalo mnoho lidí ?

Vytvořte si svoje stránky. Pokud jste zaregistrovaní do podpory pro ČR, tak je můžete mít zadarmo i s celým registračním formulářem v češtině. Pokud již své stránky budete mít, tak je velmi důležitým krokem REGISTRACE DO VYHLEDÁVAČŮ
Poznámka: své stránky registrujte, až když jsou plně funkční !!

Velice podrobný seznam mnoha portálů, kde si své stránky můžete zaregistrovat, najdete zde: http://www.lf1.cuni.cz/~kocna/kam-www.htm

Můžeme Vám zaručit, že pokud by snad někdo dokázal zaregistrovat své stránky do všeho co je na výše uvedené stránce, pak máte denně alespoň DESET nových lidí !!

POZOR ! I registrace má své háčky. Před tím, než zaregistrujete svou stránku do nějaké služby, pečlivě se podívejte, podle čeho řadí registrované stránky. Pokud například jsou řazeny dle abecedy názvu, pak nemá smysl registrovat stránku názvem SUPER PENÍZE, protože existuje mnoho stránek v abecedě před Vámi a potenciální uchazeči, kteří hledají kde se zaregistrovat, samozřejmě hledají od první položky seznamu, takže jako jméno můžete třeba dát A JE TO TU ! Určitě budete mezi prvními v seznamu.