MoveAbout (ClickDough)

Podrobný návod krok za krokem.

Tuto firmu může používat opravdu každý, protože se dá používat s jakoukoliv jinou firmou (podobně jako VirtualStartPage) a nezabídá vůbec žádné místo. Ba co více, vydělává a vy jí ani nevidíte. Nejedná se o klasický reklamní panel, ale o malé okno Exploreru, ve kterém se točí reklamy, tudíž nemusíte stahovat žádný prográmek a nic instalovat. Firma nabízí 0,02$ za hodinu (v případě, že vyplníte při registraci dotazník, máte garantováno 0,12$ za první dvě hodiny denně které budete online), což je super, když vemete v úvahu, že malé okénko samotného Internet Exploreru vůbec nevidíte a při práci Vám ani nezpomalí surfování. Firma má také neskutečných 8 úrovní referencí. Jediným omezením je, že se musíte čas od času na okno podívat a pokud tam bude výzva, tak na okno kliknout. Firma platí také do ČR a SR.

Novinka - Firma rozesílá šeky prostřednictvím firmy Thomas Cook, která má v Praze pobočku. Tudíž šeky budete dostávat v českých korunách. Na Slovensko zatím platí v dolarech. Seznam zemí a měnu ve které platí máte zde v tabulce. První šeky budou rozeslány první týden v listopadu 2000.

1.) Klepněte na tento odkaz: MoveAbout. Otevře se vám nové okno s registračním formulářem firmy MoveAbout (ClickDough). Současně tak budete moci sledovat i tento návod.

2.) Na první stránce vyplňte tyto údaje dle občanského průkazu: (bez háčků a čárek)
Username: Zvolte si vaše uživatelské jméno - bez mezer! (minimálně 3 a maximálně 16 znaků)
Password: Zvolte si heslo (minimálně 3 a maximálně 8 znaků)
Re-enter Password: Ještě jednou zadejte totéž heslo
Referred by: Zkontrolujte prosím, že v kolonce máte slovo "xsoft". Toto slovo byste tam měli mít již předvyplněno, takže si ho nevymažte. Pokud tam nebude, tak ho tam napište.
Salutation: Váš titul - nemusíte zvolit
First Name: Vaše jméno
Middle Name:Toto pole nechte prázdné
Last Name: Vaše příjmení
Suffix: Toto pole nechte prázdné
Email Address: Váš email - vyplňte funkční email ! (na tento e-mail Vám přijde potvrzení registrace) Klávesová zkratka pro zavináč je CTRL + ALT + V.
Address Line1: Vaše ulice a číslo domu
Address Line2: Nechte prázdné (pokud máte delší adresu bydliště, zde můžete psát dále)
City: Vaše město
State / Province: Zde napište"CZ"
ZIP / Postal Code: Sem napište vaše poštovní směrovací číslo (PSČ)
Country: Zde vyberte položku Czech Republic
Gender: Vaše pohlaví - Male=muž, Female=žena
Year of Birth: Zde napište rok Vašeho narození.
Forgotten password question: Z rolby vyberte jednu otázku. Například: What's the name of your Pet? - Jak se jmenuje Váš pes? Tuto otázku dostanete pokud zapomenete heslo.
Forgotten password answer: Zde napište odpověď na tuto otázku. Záleží jen a jen na Vás co tu napíšete, ale co píšete si raději zapamatujte.
How did you hear about us? Jak jste se o nás dozvěděl? - Zde vyberte nějakou volbu.

Dále si můžete přečíst pravidla systému.

Všechny údaje odešlete tlačítkem

3.) Vyčkejte až se načte další stránka. Nemačkejte tlačítko vícekrát. Na další stránce se zobrazí další dotazník. Tento dotazník nemusíte vyplňovat, ale potom budete placen menší hodinovou sazbou. Pokud tento dotazník vyplníte, tak máte garantovanou větší platbu.

Tak tady jsou otázky na které se ptají. Postupem času se mohou změnit, tak pokud nebudete vědět tak klidně střílejte od boku.

Marital status: Stav (sám, ženatý, bydlím s někým, rozvedený, oddělený, ovdovělý)
Household size: Velikost domácnosti
Number of children in the household: Počet dětí v domácnosti
Household Annual Income: Roční příjem domácnosti
Household Net Worth: Jmění domácnosti
Number of vehicles owned: Počet dopravních prostředků - vlastních
Nature of residence: Přírodní sídla - vyberte druhou možnost
Highest Level of Education Completed: Nejvyšší úroveň vzdělání
Industry that you work in: Včem pracujete - obor
Occupation - what best describes your job role?: Zaměstnání - Vaše postavení v zaměstnání?
How many credit cards do you have under your name?: Kolik platebních karet máte na vaše jméno?
How much have you spent on mail-order purchases in the past year?: Kolik jste utratili u zásilkové služby v minulém roce?
How much have you spent on online purchases in the past year?: Kolik jste utratili za on-line nákupy v minulém roce?

My Interests
Zde zaškrtněte několik políček, dle Vašeho zájmu. Jinými slovy udejte o co se zajímáte.

Všechny údaje odešlete tlačítkem   

4.) Vyčkejte až se načte další stránka. Nemačkejte tlačítko vícekrát. Na další stránce klikněte pouze na

Start using MoveAbout now!

5.) Vyčkejte až se načte další stránka. Na další stránce klikněte pouze na

MoveAbout Member Services

6.) Ocitnete se ve Vaší členské sekce, kde kliknutím na Open My Personal Window se Vám otevře okno ve kterém se budou zobrazovat reklamy. A najednou už vyděláváte.

Pokud příště otevřete tento link, měla by se objevit stránka s uvítáním Welcome "Váš Username". Kliknutím na Open My Personal Window se Vám zcela automaticky otevře okno s reklamou.

Tento panel vypadá reklamní okno (skutečná velikost):

Přepínač Pop Up a No Pop Up určuje zda má okno zůstávat vždy na povrchu či nikoliv.

Důležité!
Asi co 15 minut se zobrazení reklamy zastaví a ukáže se hláška, že máte kliknout na tlačítko a nebo na nějaké číslo apod.. Když tak učiníte, reklama se opět rozeběhne a vy opět vyděláváte.

Kolik si můžu vydělat?

Za první dvě hodiny denně co budete online je placeno 0,12$. (pokud jste při registraci vyplnil i dotazník - pokud ne, tak to můžete zpětně učinit po nalogování do členské sekce). Zbytek času dostanete zaplaceno 0,02$ za každou další hodinu.

Další peníze si můžete vydělat referováním nových lidí (tzn. že se někdo přihlásí přes Vás - případně přes vaše stránky). Tato odměna činí 10% - 0,012$ za nasurfovanou hodinu Vámi získaných lidi a za lidí které získali oni 5% - 0,006$ za nasurfovanou hodinu a dokonce za lidí které získali i oni 2,5% - 0,003$ a to až do 8 úrovně pod Vás. Tento propočet je za první dvě hodiny které tito lidé budou online. Viz tabulka.

Vy 1 úroveň 2 úroveň 3 - 8 úroveň
0,12$ (0,02$) 10% - 0,012$ 5% - 0,006$ 2,5% - 0,03$

Šek posílají od dosažení částky 20$. Pokud této částky dosáhnete, musíte si šek vyžádat. Nalogujete se do svého účtu a zvolte možnost "Request a payment".

Novinka - Firma rozesílá šeky prostřednictvím firmy Thomas Cook, která má v Praze pobočku. Tudíž šeky budete dostávat v českých korunách. Na Slovensko zatím platí v dolarech. Seznam zemí a měnu ve které platí máte zde v tabulce. První šeky budou rozeslány první týden v listopadu 2000.

Jak mohu na sebe napojit někoho dalšího?

Dejte o tomto výdělku vědět co největšímu počtu lidí. Napište svým známým email s odkazem na stránky Clickdough https://secure.moveabout.com/servlets/cr/CRSignup.po?referral_id=xsoft. Místo slova tercm zadejte Vaše username (uživatelské jméno), které jste při registraci uvedli. Tento link Vám také zaslali na Váš email.

Pokud registraci nezvládnou sami, tak jim napište také odkaz na tyto stránky, kde mohou najít podrobný návod. Samozřejmě je upozorněte, aby při registraci jako Reffered by napsali Vaše uživatelské jméno.