InteCom

Tak jsme se dočkali! Systém panelové reklamy konečně také v ČR.
    Firma je česká a platí surfařům do ČR a SR.   

Nyní máte tu přednost, že se o této nabídce dovídáte jako jedni s prvních. Vynikající možnost jak si zajistim množství členů, kteří se zeregistrují přes Vás.

Firma vyplácí surfařům 85% z ceny reklamy, což je opravdu dost. Viz tabulka:

Procenta z ceny za reklamu, která Vám budou vyplacena.
Na vyplacení bude použita částka 85% z ceny reklamy a bude rozdělena následovně.
Vy
Za přímé registrované
1. úroveň
Za nepřímé registrované
2. úroveň
Za nepřímé registrované
3. úroveň
60 %
15 %
5 %
5 %

S tabulky také vyplívá, že můžete být také placeni za to, že o tom řeknete svým známým, kteří se zaregistrují přes Vaše ID. Zaplaceno dostanete také za lidi, kteří seženou Vaši známí a to až do třetí úrovně. Dostanete zaplacena procenta zčástky, kterou vydělají. Myslím si,že je to docela slušné.

Jelikož je systém spuštěn teprve jen několik dní, tak zatímčástka kolik to bude dělat za jednu hodinu surfování není známa. Nechme se překvapit. Ve sloganu firmy je napsáno,že by to mělo pokrýt  telefonní poplatky.

Vydělané peníze posílají dvěma způsoby: složenkou, nebo bankovním převodem a to od dosaženíčástky 100,- Kč. Pokud během měsíce nedosáhnete minimální výplatníčástku, tak bude převedena na další měsíc.

REGISTRACE ZDE

Pro ty co nevědí jak to funguje.

Nejprve musíte provést registraci. Po registraci stáhnete Viewbar (krátký program). Pak stačí když Viewbar spustíte a už Vám naskakují peníze. Samozřejmě musíte být připojení na Internet. Ve Viewbaru poběží reklamy různých firem. Právě za zobrazení těchto reklam na Vašem monitoru budete placeni. Přímo ve Viewbaru uvidíte kolik peněz právě vyděláváte. Samozřejmě můžete kdykoliv z našich stránek sledovat stav Vašeho konta. Vše můžete předem ihned vyzkoušet na demo Viewbaru, který si můžete stáhnout na jejich stránkách.
Po registraci Vám bude přiděleno ID (identifikační číslo). Podle ID čísla společně s heslem, které zvolíte při registraci Vás bude systém identifikovat.

Jak mám někoho na sebe napojit?

Po registraci Vám bude přiděleno identifikační číslo ( ID ). Toto číslo zařaďte na konec tohoto odkazu: http://intecom.cz/viewbar/index.asp?parentID=1331099 (číslo 1331099 nahraďte svým)
Tento upravený odkaz zašlete svým přátelům atd. Pokud se přes tento odkaz někdo zaregistruje, tak vy budete mít 15% z toho co tento člověk vydělá. Ale to není vše. Pokud tento člověk dá o tomto výdělku vědět dál, tak i z těchto lidí máte 5%. A pokud i tito lidé dají o tomto výdělku vědět dál, tak i z těchto lidí máte 5%.