Peníze za ostatní

Pozn.: Pro registraci používejte příslušné odkazy a nemažte prosím mé jméno z položky referral nebo friend. Je vždy lepší, když jste zaregistrovaní pod někým. Vy tím o nic nepřijdete a já tím získám.

Hodnocení Společnost Platba, odměna
***** ReferCentral
MyECom
rozšiřují vám automaticky síť referralů
**** ePilot $5 za registraci
$2 za nového člena
$0.03 za 1 hledání
***** CrazyCredit platba v CC-KREDITech
***** Jackpot "výherní automat"
výhry $5 - $10000
**** TargetShop $40 za registraci
$12.5 za nového člena


BONUS DO SOUTĚŽE + 7 za registraci do:
Jackpot

Po registraci si stáhnete "výherní automat". Pokud dostanete po roztočení tři stejné symboly (symboly jsou loga firem s reklamami), tak jste vyhráli. Pro začátek dostanete 50 žetonů zdarma, další žetony získáte přeměnou automatu v surfbar (1 žeton / minutu). Běžné výhry jsou od 5 do 10000 dolarů, ale lze vyhrát i auto, milión dolarů, nebo různé drobnější ceny. Nejběžnější výhrou jsou asi body, za které si pak můžete vybrat z katalogu nějakou cenu.

Velice zajímavá věc je to, že pokud vyhrajete, tak to samé vyhraje i ten, pod kým jste se zaregistrovali. Zaregistrujte se tedy, zaregistrujte pod sebou jednoho nebo víic kamarádů a když kamarád něco vyhraje, tak vy taky.

POZOR! Po instalaci Jackpotu je ještě nutné doplnit svoji adresu v druhé části registrace, aby věděli, kam mají posílat výhry.

Doporučujeme!!!

Registrace
Šek do ČR

Nahoru


ReferCentral a MyECom

SUPER!!! Společnosti, u kterých když se zaregistrujete, tak na vás budou automaticky registrovat další lidi a to do jakékoliv Get Paid služby (např. Spedie atd.). Nemusíte se tedy o nic starat a síť referalů se vám rozrůstá. Když jste už u některých společností na vydělávání zaregistrováni, doplňte po registraci Vaše referal linky (pouze číslo, username či email) a oni Vám budou referral síť dále rozšiřovat. No není to paráda!

Rozhodně doporučujeme!!!

Registrace ReferCentral
Registrace MyECom

Nahoru


ePilot

Firma ePilot je vlastně klasickým webový portál jako je třeba AltaVista.com či Seznam.cz. Jediný rozdíl je v tom, že za jeho používáni dostanete zaplaceno! Hned při registraci obdržíte 5$ a potom za každé vyhledávání dostanete 3 centy! Firma také platí za referaly, a to za každého kdo se přes Vás zaregistruje dostanete 2$ a za každých 100 vyhledání těchto lidí 0,45$. Za lidi ve druhé úrovni dostanete za každých 100 vyhledání 0,24$ a v poslední třetí úrovni to dělá 0,39$ za 100 vyhledání. Není žádný limit v počtu vyhledávání, takže to vypadá doslova na zlatý důl. Firma platí i mezinárodním členům, takže není žádný problém to pořádně rozjet. Neváhejte a vyhledávejte - vydělávejte :-) Ještě malé upozornění: 5$ se Vám přičte k účtu v levém horním rohu za pár minut, ale centíky za vyhledávání se přičítají do 24 hodin.

Rozhodně doporučujeme!!!

Registrace
Popis registrace

Nahoru


CrazyCredit

Chcete získat ZDARMA nový mobilní telefon, počítačové hry, hodinky, sportovní zboží, tiskárnu, hračky pro Vaše děti, CD, originální videokazety, walkmana, dárkové předměty nebo spoustu dalších cen? Nyní máte možnost! Zapojte se i Vy do originálního, prvního českého projektu s volnou členskou aukcí, ve které můžete všechny tyto ceny získat !!! Na serveru projektu CRAZY CREDIT najdete desítky zajímavých nabídek společností z celého světa - služby zdarma, služby na zkoušku, hry, loterie, reklamní akce apod. ZA JEJICH VYUŽITÍ NIC NEPLATÍTE - MŮŽETE POUZE ZÍSKAT. Za využití / vyzkoušení těchto služeb / návštěvy sponzorů / vyplnění anketky apod. získáváte základní a jedinou PLATEBNI JEDNOTKU, tzv. CC-KREDITY. A tyto Vaše kredity pak můžete jednoduše vyměnit za spoustu hodnotných cen ve velké CC-AUKCI (např. mobilní telefon). První aukce se plánuje na 1. července. Do té doby můžete sbírat kredity. Platí také za referraly. Vynikající šance. Neváhejte!!!

Rozhodně doporučujeme!!!

Registrace

Nahoru


BONUS DO SOUTĚŽE + 7 za registraci do:
TargetShop

TargetShop je společnost sdružující firmy, které nabízí své zboží (nebo služby) na internetu. Vy se u TargetShop zaregistrujete, zvolíte okruhy svého zájmu a začnou vám chodit nabídky: budete číst e-maily a navštěvovat inzerované www, možná i nakupovat. Za tyto aktivity budete dostávat tzv. TargetPoints, pomocí nichž můžete později nakupovat zboží. Jeden TargetPoint se rovná $0.02 (5000 TargetPoints = $100 - * převod je pouze informativní, peníze si u TargetShop vydělat nemůžete!).

Za registraci získáte 2000 TargetPoints ($40). Za každé přihlášení na jejich stránky (max 2x denně) získáte 25 TragetPoints ($0.5). Dále nabízí 625 TargetPoints ($12.5) za každou osobu zaregistrovanou přes vás. Pokud zaregistrujete sebe a pod sebe celou svou rodinu, tak si můžete přijít až na několik set dolarů.

Registrace je docela komplikovaná, každopádně to stojí za to. A o5 vám doporučuji uvést, že vás zajímá spousta věcí, že nakupujete na internetu, atd. Registrovat se můžou osoby starší 18-ti let (takže pokud vám 18 nebylo, trochu pozměňte datum narození :).

Registrace

Nahoru