ePilot

Podrobný návod krok za krokem.

Firma ePilot je vlastně klasickým webový portál jako je třeba AltaVista.com či Seznam.cz. Jediný rozdíl je v tom, že za jeho používáni dostanete zaplaceno! Hned při registraci obdržíte 5$ a potom za každé vyhledávání dostanete 3 centy! Firma také platí za referaly, a to za každého kdo se přes Vás zaregistruje dostanete 2$ a za každých 100 vyhledání těchto lidí 0,45$. Za lidi ve druhé úrovni dostanete za každých 100 vyhledání 0,24$ a v poslední třetí úrovni to dělá 0,39$ za 100 vyhledání. Není žádný limit v počtu vyhledávání, takže to vypadá doslova na zlatý důl. Firma platí i mezinárodním členům, takže není žádný problém to pořádně rozjet. Neváhejte a vyhledávejte - vydělávejte :-) Ještě malé upozornění: 5$ se Vám přičte k účtu v levém horním rohu za pár minut, ale centíky za vyhledávání se přičítají do 24 hodin.

1.) Klepněte na tento odkaz: ePilot. Otevře se vám nové okno s registračním formulářem firmy ePilot. Současně tak budete moci sledovat i tento návod.

2.) Na první stránce vyplňte tyto údaje podle občanského průkazu: (bez háčků a čárek)
Username: Přihlašovací jméno - zvolte dle libosti (může se však stát že již bude obsazeno)
E-Mail Address: Váš e-mail - vyplňte funkční e-mail ! Klávesová zkratka pro zavináč je CTRL + ALT + V.
Password Zvolte si heslo-bez mezer!
Confirm Password Potvrzení hesla-napište heslo znovu, jedná se o kontrolu, zda jste se nepřepsali.

First Name: Vaše Jméno
Last Name: Vaše Příjmení
Address: Vaše ulice a číslo domu
Address (Line 2): Zde můžete pokračovat zda je Vaše adresa delší
City: Vaše město
State: Stát v USA - Vy zadejte poslední volbu "Foreign"
Zip/Postal Code: Sem napište vaše poštovní směrovací číslo (PSČ)
Country: Zde vyberte Czech Republic
Date of Birth: Datum narození - v pořadí měsíc (od zhora leden - Jan atd.), den, rok
Gender: Male=Muž ; Female=Žena - zvolte pohlaví

  If you prefer to receive HTML Enhanced emails, check here. - tuto kolonku zaškrtněte, pokud preferujete email ve formě HTML stránky.

Your Friend's Username: Zkontrolujte prosím, že v této kolonce je napsáno slovo "hostomice". Toto slovo byste tam měli mít již předvyplněno, takže si ho nevymažte. Pokud tam nebude tak ho tam napište!

Dále se můžete zaškrtnutím nějakého políčka, zdarma zaregistrovat do různých firem. Doporučujeme nic nezaškrtávat, neboť Vás budou zbytečně otravovat emaily.

Všechny údaje odešlete tlačítkem Submit

3.) Vyčkejte až se načte další stránka. Nemačkejte tlačítko vícekrát.

Zde Vám bude opět předložena spousta společností, do kterých se můžete zaregistrovat. Vše přeskočte a zmáčkněte tlačítko Done. Opět vyčkejte na načtení další stránky.

4.) Na další stránce bude potvrzena vaše registrace. Zároveň se také ocitnete na stránce, kde klikněte na Login as New User a tam se přihlaste. Po přihlášení můžete začít vydělávat. Jedná se o klasický portál, který je členěn podle kategorií. Obsahuje také kolonku Search (hledání). Pokud tohoto vyhledávání využijete, dostanete 0,03$ na Váš účet. Stejnou částku dostanete, pokud kliknete na nějakou kategorii či podkategorii.

Tuto stránku si uložte mezi své oblíbené položky. Klávesová zkratka je CTRL + D

V levém horním rohu by mělo být Vaše přihlašovací jméno a stav Vašeho konta. Ještě malé upozornění: 5$ za registraci se Vám přičte k účtu v levém horním rohu za pár minut, ale centíky za vyhledávání se přičítají do 24 hodin.

Pokud budete chtít, můžete si stáhnout prográmek epilot.exe, který na Vašem počítači při každém připojení na internet zobrazí takovouto lištu:

Tato lišta bude pořád na povrchu a tak jí můžete kdykoliv využít k vyhledání. Také ihned vidíte kolik máte vyděláno. Nevýhoda je ta, že zabere kousek místa na monitoru.

Pokud tento prográmek budete chtít, tak klikněte na Download ePilot a budete přeneseni na stránku, kde si lze tento prográmek stáhnout. Po nainstalování a spuštění programu klikněte na tuto ikonu:

Objeví se tato tabulka, kde zadejte Vaše přihlašovací jméno a heslo:

Zaškrtnutím políčka Automacically log me in next time, se program při dalším spuštění automaticky přihlásí k tomuto účtu. Tím pádem nebudete muset pokaždé podstupovat přihlašovací proceduru.

5.) Důležitá zpráva. Aby Vám byli ochotni poslat šek, je nutné vyplnit dodatečné informace - pro vydělávání to není potřeba. Přihlaste se do ePilota kliknutím na odkaz Members, pokud ho nenajdete, tak zavřete okno s ePilotem, klikněte sem a přihlaste se (zadejte přihlašovací jméno a heslo). Uprostřed nahoře klikněte na Update Contact Info a doplňte dolní část formuláře nadepsanou: Additional Information

How did you hear about ePilot? Jak jste se dozvěděli o ePilotovi, vyberte Online nebo co chcete.
What attracted you the most to ePilot? Co se Vám nejvíce na ePilotovi líbilo - vyberte Make money nebo co chcete.
When were you born?
Month
Datum narození - Vyberte měsíc.
Year: Vyberte rok narození.
Gender: Vyberte pohlaví: Male=muž, Female=žena.
Education: Zadejte vaše vzdělání: Elementary=základní, High School=střední, College=Vysoká.
Income: Vyberte svoji příjmovou kategorii, nebo co chcete.
Marital status: Vyberte rodinný stav: Married=v manželství, Single=svobodný, Separated/Divorced=rozvedený, Widowed=ovdovělý, Domestic Partnership=v partnerství.
Hours Online per week: Vyberte kolik hodin jste měsíčně na internetu.
Frequency of Online Purchases: Jak často nakupujete v online obchodech. (Daily=denně, Weekly=týdně, Monthly=měsíčně, Yearly=ročně, Never=nikdy)
Internet Use: Vyberte k čemu používáte internet.

Zkontrolujte jestli je v této dodatečné části všude něco vyplněno a klikněte na tlačítko  

Kolik si můžu vydělat?

Těsně po Vaší registraci obdržíte 5$. Za každé vyhledání pomocí portálu či prográmku ePilot, získáte 0,03$. Není žádný limit v počtu vyhledávání, takže to vypadá doslova na zlatý důl. Ale pozor jsou tu určité pravidla. Viz. níže.

Další peníze si můžete vydělat referováním nových lidí (tzn. že se někdo přihlásí přes Vás - případně přes vaše stránky). Tato odměna činí 2$ za každého člověka který se přes Vás naregistroval.

Firma platí také za vyhledávání lidí, kteří se zaregistrují přes Vás, a to takto:

Úroveň 1 (Přímí členi - lidé, kteří se registrovali přímo na Vás)
  Vy získáte 0.45$ za každých 100 vyhledání těchto lidí
Úroveň 2 (Lidé, kteří se registrovali na Vaše přímé členy)
  Vy získáte 0.24$ za každých 100 vyhledání těchto lidí
Úroveň 3 (Lidé, kteří se registrovali na členy v druhé úrovni)
  Vy získáte 0.39$ za každých 100 vyhledání těchto lidí

Jak vidíte, tak tímto způsobem se dá opravdu docela slušně vydělat.

Pokud určitý den v měsíci (15.-20.) budete mít na svém účtu více než 20 dolarů, pošlou Vám šek automaticky. Vyhrazují si na poslání 1-2 měsíce. Pokud si tedy vyděláte např. do 20. září 40$, vystaví Vám šek do 20. listopadu a nejpozději začátkem prosince ho budete mít ve schránce. Za poslání šeku Vám odečtou 2 dolary. Připomínáme, že je třeba mít vyplněné všechny informace podle tohoto návodu.

Důležité! - pravidla systému

Vydělat se dá dost, ale moc to nepřehánějte. Nedoporučujeme vydělávat více jak 2$ denně. Raději ještě o něco méně. Snažte se také neklikat stále na stejnou kategorii. Čas od času také klikejte na odkazy firem a nechte načíst celou stránku. Nepište do kolonky na vyhledávání nesmyslné výrazy typu "a, b, x, y, safdgfsg". Pokud bude Vaše počínání nějak atypické, tak Vám může firma zrušit účet a už si u nich nevyděláte ani dolar. Pár lidem už účet byl zrušen, tak si dejte pozor a řiďte se těmito radami.

Jak mohu na sebe napojit někoho dalšího?

Dejte o tomto výdělku vědět co největšímu počtu lidí. Napište svým známým Email s odkazem na stránky ePilot http://www.epilot.com/joinnow/referral.asp?friend=Vaše přihlašovací jméno (např.: hostomice)

Pokud registraci nezvládnou sami, tak jim napište také odkaz na tyto stránky, kde mohou najít podrobný návod. Samozřejmě je upozorněte, aby při registraci jako Your Friend's Username napsali Vaše přihlašovací jméno.