Triky a podvody

Tato stránka nemá sloužit jako návod k podvodům. Upozorňuje pouze na to, že něco takového je možné. Autor se zříká jakékoliv odpovědnosti za škody způsobené aplikací návodů, rad a programů zde uvedených. Veškeré informace, které z této stránky získáte, ověřujte jen na své vlastní riziko!!!

Jistě vás zajímá jakým způsobem wievbary jednotlivých společností kontrolují, zda skutečně surfujete. Většinou velice jednoduše. Stačí monitorovat pár základních činností, které každý surfer vykonává. Jsou to:
  • pohyb myši (není-li detekován po delší dobu žádný pohyb myši, přičítání bodů je okamžitě zastaveno)
  • příkazy z klávesnice (alternativa pro pohyb myši, protože když něco píšete asi nemáte na myš moc času:-)
  • click, tedy kliknutí myši na platný odkaz na stránce
  • změna url adresy dokumentu, který prohlížíte (pokud budete hodinu koukat na jednu internetovou stránku, je to víc než podezřelé)
  • clickrate - poměr kliků na baner k jeho zobrazení (v praxi se pohybuje v rozmezí od 0,5% do 5%)
Kontrol je samozřejmě mnohem víc, ale nemá smysl je tu všechny jmenovat. Jak se stává surfování za peníze stále běžnější, jsou i kontrolní mechanismy všech společností důmyslnější. Z toho důvodu je dnes velmi těžké simulovat surfování a činnost na počítači tak, aby jste nebyli odhaleni. Není to však nemožné. Zde na této stránce naleznete hned několik volně šiřitelných programů, které vám pro začátek se simulovaným surfováním pomohou. Nemusím předpokládám upozorňovat na to, co se stane, budete-li odhaleni. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, že na vás nikdo nepřijde, postupujte následujícím způsobem:

Zaregistrujte pod sebou fiktivního člověka, jehož osobní údaje si vymyslíte. Jediné, na co musíte dbát, je jeho platná emailová adresa. Stáhněte si z této stránky některý z programů a simulujte surfování na jeho účtu. Nechte klidně běžet simulaci přes noc. Obzvlášť výhodné je to pro ty z vás, kteří jsou připojeni pevnou linkou. Pozor: nesurfujte však 24 hodin denně. Optimum je 10 hodin v době, kdy dávno spíte. Přibližně 20% ze zisku tohoto smyšleného otroka se připíše i na váš účet. (Sami na svém účtu ovšem musíte něco nasurfovat také...některé společnosti vám proplatí lidi pod vámi jen do té míry, kolik vy sami jste prosurfovali) Může se vám sice zdát, že takto vyděláte málo, ale za to je to absolutně bezpečné. V případě odhalení bude totiž zrušen tento imaginární jedinec. Můžete samozřejmě zkusit vydávat za vašeho otroka třeba vaší babičku a zkusit peníze vyplatit na ní, ale to už je dost riskantní. V okamžiku, kdy si zažádáte o vyplacení šeku, společnost prověří váš účet a odhalí-li podvod, zruší vašeho otroka (babičku) a vám všechny peníze, které vám přinesl. V žádném případě si neregistrujte jako otroka sami sebe na druhém účtu. Všechny společnosti hlídají vytváření tzv. křížových referencí. Jestliže zjistí, že registrujete sami sebe pod sebe, zruší vám oba účty!

Programy simulující pohyb myši a surfování: Emulátory adbarů:

Sem patří skupina programů, které umožnují např. získávat za surfování víc bodů než je obvyklé, používání více kont najednou, rozrůstání referenčních větví apod. Software pro překrývání adbarů:

Ostatní:


Pokud se vám po prostudování tohoto seznamu zdá, že simulovat surfování musí být hračka, přečtěte si ještě následující seznam. Je to seznam softwaru, který Spedia v současné době spolehlivě odhalí:

EZ Macros; Trembler; MyAdvantage; Fake Surf; Cash Surfers; Money4Sleepin; PaidForSurf; AllMouse; paid_ads; Spedia Emulator; RocketMouse; Surf-NOt; PxRecorder; Free Money; Shrink-Wrap; FreeMulah; Macro Magic; OuttaSight; SpediaMagic; spedia_emu2; Paid Ads; Anti-Idle; Idler; Extreme Idle; YourAdvantage; Cheat; AllCheatP; DollarWeb; ActiveBrowse; Windows Sniper; GhostMouse; Wild Mouse; Rotate; WebSaver; rhmouse; CashClick; AutoSurf; CwK_Exploiter; Sleeper; AutoMouse

Pokud i to je málo pak vězte, že k 3.5.2000 zrušila Spedia 9492 účtů pro porušení pravidel systému.

Malá poznámka na závěr. Pokud vlastníte nějaký program, který zde není uvedený a který lze s úspěchem použít alespoň na jednu ze společností platících za surfování a máte navíc zájem se o něj podělit i s ostatními, pošlete mi jej. Zveřejním ho na této stránce spolu s odkazem na váš web. Získáte tím určitě množství návštěvníku a tím pádem i nové reference.